Kybernetická bezpečnost 

Next generation firewally 

Jsme jednou z prvních společností v České republice, která začala svým zákazníkům nasazovat firewally od globálního lídra trhu Palo Alto Networks. Disponujeme certifikovanými techniky a můžeme pro Vás realizovat návrh, dodávku a implementaci uceleného bezpečnostního řešení z rodiny produktů tohoto výrobce. Pro ověření přínosů nabízíme konzultační služby a Proof of Concept. Vyzkoušejte nejlépe hodnocený bezpečností produkt podle hodnocení Gartner v kategorii Next-Generation Enterprise Network Firewalls. Dále také implementujeme firewally Sophos a Fortinet.

Avatar
Level partnerství: Innovator
Avatar
Level partnerství: Gold
Avatar
Level partnerství: Partner

Ochrana koncových stanic a dvoufaktorová autentifikace, email security 

Ochrana koncových stanic dnes již není jen o antivirovém programu. Trendem dnešní doby jsou termíny jako fileless malware, phishingexploitace a další. Jste na tohle připraveni? Nabízíme špičková řešení Kaspersky LAB a ESET.  

Uživatelé často používají jedno heslo napříč aplikacemi a službami, a nechtěně tak vystavují riziku i firemní data. Právě nejčastějším způsobem, jak hackeři pronikají do sítě, je ukradení nebo uhádnutí slabého hesla. Při implementaci druhého faktoru do přihlašovacího procesu se riziko neoprávněného přístupu sníží na minimum.  Pro tuto formu zabezpečení doporučujeme řešení ESET Secure Authentication a CISCO Duo Security. 

Až 99 % nevyžádaných a nebezpečných emailů zajišťuje antispamové řešení Barracuda NetworksJeho výjimečnost spočívá v neustálém rozšiřování spamové a virové databáze v reálném čase.  

Avatar
Level partnerství: Gold
Avatar
Level partnerství: Gold
Avatar
Level partnerství: Platinum
Avatar
Level partnerství: Partner
Avatar
Level partnerství: Authorized Partner

Ochrana citlivých firemních dat před únikem 

Už se Vám stalo, že se citlivé firemní informace dostaly do nesprávných rukou či přímo ke konkurenci? Máte představu o efektivitě a produktivitě Vašich zaměstnanců, využívání drahých licencí či firemních tiskáren? Díky řešení Safetica Vám provedeme buď bezpečnostní audit, případně zajistíme komplexní ochranu firemních dat. Opět se může jednat pouze o jednorázovou službu, která Vám poskytne přehled o aktuálním fungování v organizaci, případně si můžete zajistit trvalou ochranu dat. 

Avatar
Level partnerství: Doplnit
U Fortny 1, 746 01 Opava www.datainter.cz